Ota Bubeníček
Týnice nad Sázavou
Id: 1504101
olej/karton, rozměr 37 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 11, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 5004x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
44 100 Kč
Příhozy: 57