Ota Bubeníček
U Mladé Vožice
Id: 25602
olej/kakarton, rozměr 43 x 74 cm, signováno vpravo dole, datováno 29, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 5484x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
30 000 Kč