Čas na serveru 06:13:53

Ota Bubeníček
U rybníčka

Id: 512404

U rybníčka

  •  / U rybníčka / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1400x

Vyvolávací cena:

22 000