Ota Bubeníček
U statku
Id: 498001
olej/karton, rozměr 26 x 34 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1614x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 222 Kč