Ota Bubeníček
V mé Vožici
Id: 1079
olej/karton, rozměr 20 x 32 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datace a věnování, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4459x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
14 500 Kč