Ota Bubeníček
Valašská salaš
Id: 95110
pastel/papír, velikost kresby 20 x 33,5 cm, signováno vlevo dole monogramem, zaskleno, novodobě rámováno, popsáno na zadní straně s datací 1908
zobrazeno: 2449x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 300 Kč