Ota Bubeníček
Ve žních u sv. Mikuláše v Mladé Vožici
Id: 730
olej/plátno/karton, rozměr plátna 35 x 49 cm, signováno vlevo dole O. Bubeníček, datováno 49, obraz i rám ve velmi dobrém stavu viz foto
zobrazeno: 3818x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
11 000 Kč