Ota Bubeníček
Z Českomoravské vysočiny
Id: 35012
olej/překližka, rozměr 24,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 4834x
Vyvolávací cena:
3 700 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 56