Ota Bubeníček
Z jižních čech
Id: 38902
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 29, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3242x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
24 010 Kč