Ota Bubeníček
Z Mladovožicka
Id: 267304
olej/karton, rozměr 24,5 x 35 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popisný štítek, zaskleno, lehce poškozený rám,po
zobrazeno: 3569x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
17 500 Kč