Ota Bubeníček
Západ slunce
Id: 70303
olej/karton, rozměr 21 x 26,5 cm, signováno vlevo dole, 20. léta 20. století, oděrky na rámu, lehce poškozená malba, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3471x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 900 Kč