Afričanka
Id: 1520
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 17 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 34/50, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2313x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 900 Kč