Akt
Id: 193649
litografie/papír, rozměr ve výřezu 17 x 16 cm, signováno a číslováno ve spodní části, původní pasparta a zasklení
zobrazeno: 2155x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
10 050 Kč