Akt
Id: 1323
linoryt/papír, "Prémie bibliofilů za rok 1962", velikost tisku 40,5 x 23,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1963, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 3543x
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
5 500 Kč