Akt
Id: 1796
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno 1984, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, majitelem získáno přímo od autora
zobrazeno: 3384x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 900 Kč