Akt
Id: 1996
litografie/papír, č. 6/30, autorský tisk, rozměr ve výřezu 21,5 x 11,5 cm, signováno vpravo dole, ilustrace k basnické tvorbě Josefa Seiferta, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2257x
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 700 Kč