Akt
Id: 1958
kresba/papír, velikost listu 29,5 x 20,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2195x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč