Akt
Id: 509403
barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 49,5 x 32,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 223x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 900 Kč