Akt
Id: 27616
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 42 x 61 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3853x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
6 500 Kč