Akt dívky
Id: 348104
tuš/pastel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 22 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2311x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
27 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 49