Akt II.
Id: 199509
kresba/ruční papír, rozměr listu 30 x 20 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1346x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč