Akt ve žlutém
Id: 216805
litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 23 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
zobrazeno: 2043x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
7 500 Kč