Buňka
Id: 153601
olej/plátno, rozměr 36 x 50,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popsáno a datováno 1966, oděrky na rámu
zobrazeno: 4397x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
42 900 Kč