Carmen
Id: 122902
olej/plátno, rozměr 41 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno 1977, rámováno, obraz ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 2706x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
33 000 Kč