Červené kameny
Id: 456501
olej/sololit, rozměr 20,5 x 33 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, rámováno, vznik 1990, přiložen Certifikát autorství vystavený Ing. Tomášem Janečkem - synem autora
zobrazeno: 757x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
58 000 Kč