Česání
Id: 434106
tužka/papír, rozměr listu 35 x 25, 5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 804x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč