De Vinos
Id: 1502
tempera/papír, rozměr ve výřezu 26 x 18,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 47, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3128x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
16 000 Kč