Dívčí akt
Id: 302011
kombinovaná technika/pastel/akvarel/papír, rozměr listu 25,5 x 17,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2116x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
27 666 Kč