Dívčí hlava
Id: 40004
dopis na ručním papíře oboustranný, signováno, datováno 30. 12. 79, velikost listu 31 x 21 cm, volně loženo, nerámováno, v minulosti přeloženo, list mírně natržen v přeložení
zobrazeno: 2004x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
6.9.2016, 22:00:00
22.7.2016 | 20:16 | 2 500 Kč |