Dívka
Id: 254709
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 27 x 36 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2035x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
20 000 Kč