Dívka
Id: 1597
kresba/papír, velikost listu 28,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1985, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3021x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
13 500 Kč