Dívka
Id: 490002
linoryt/papír, rozměr listu 66 x 48 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 475x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 600 Kč