Dívka
Id: 47409
litografie/papír, velikost listu 40,5 x 30 cm, signováno uprostřed dole, č. 18/20, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2215x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 600 Kč