Dívka
Id: 103804
dopis na ručním papíře oboustranný doplněný kresbou dívky kombinované techniky, signováno, datováno 12. III. 88, velikost listu 29 x 21 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 1677x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč