Dívka
Id: 142103
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 19 cm, signováno vlevo dole, datováno 1985, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2784x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
29 000 Kč
Příhozy: 57