Dívka a ptáček
Id: 524101
barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 49,5 x 46,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 503x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
8 100 Kč