Dívka a růže
Id: 1786
litografie/papír, varianta s kresbou 1/1, rozměr ve výřezu 51,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 5410x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 500 Kč