Dívka a slunce
Id: 536101
kombinovaná technika, pastel/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 25,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 76x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 500 Kč
2024,12-1,03,19,44,00
minimální příhoz 500 Kč