Čas na serveru 12:37:12

Dívka a slunce

Id: 536101

Dívka a slunce

  •  / Dívka a slunce / Ota Janeček

kombinovaná technika, pastel/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 25,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 76x

Vyvolávací cena:

2024,12-1,03,19,44,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu