Dívka držící ptáčka v dlani
Id: 1537
litografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 16,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3144x
Vyvolávací cena:
1 400 Kč
2 600 Kč