Dívka s ptáčkem
Id: 383304
linoryt/papír, rozměr tisku 30,5 x 25,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 799x
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 255 Kč