Čas na serveru 02:11:17

Dívka s ptáčkem

Id: 509401

Dívka s ptáčkem

  •  / Dívka s ptáčkem / Ota Janeček

linoryt/ruční papír, rozměr listu cca 35 x 49 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 370x

Vyvolávací cena:

4 400