Dívka s ptáčkem
Id: 509401
linoryt/ruční papír, rozměr listu cca 35 x 49 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 421x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 400 Kč