Dívka s ptáčkem
Id: 172201
kombinovaná technika/tuž/pastel, rozměr ve výřezu 40 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3115x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
24 000 Kč