Dopis Nicol
Id: 40005
dopis na ručním papíře, signováno, velikost listu 30,5 x 20,5 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 1811x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 200 Kč