Dva ptáčci
Id: 293502
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4122x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
99 001 Kč
Příhozy: 57