Čas na serveru 09:38:58

Flora

Id: 523501

Flora

  •  / Flora / Ota Janeček
  •  / Flora / Ota Janeček
  •  / Flora / Ota Janeček
  •  / Flora / Ota Janeček

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně štítek s kat.č. 9323, rámováno, oděrky na rámu, posouzeno a pravost potvrzena synem autora Ing. Tomášem Janečkem, po

zobrazeno: 11264x

Vyvolávací cena:
15 000

260 000

Účastníci: 33

Příhozy: 102