Flora
Id: 523501
olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně štítek s kat.č. 9323, rámováno, oděrky na rámu, posouzeno a pravost potvrzena synem autora Ing. Tomášem Janečkem, po
zobrazeno: 11475x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
260 000 Kč
Účastníci: 33
Příhozy: 102