Hlava
Id: 338403
olej/plátno, rozměr 66 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, katalogové štítky, poškozený rám
zobrazeno: 4157x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
120 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 100