Hlava
Id: 420101
olej/sololit, rozměr 20 x 27 cm, značeno a datováno v ploše malby, rámováno, přiložen Certifikát autorství vydaný Ing. Tomášem Janečkem
zobrazeno: 3121x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
41 000 Kč