Hlava
Id: 531604
olej/sololit, rozměr 27 x 34 cm, značeno a datováno 1962 vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 2119x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
43 000 Kč
2024,12-1,03,20,44,00
minimální příhoz 1 000 Kč