Hlava dívky
Id: 25502
pastel/papír, rozměr 42 x 30 cm, signováno vpravo dole, velikost celého listu 42 x 61 cm, uvnitř listu dopis autora, volně loženo, nerámováno, původní stav, tato položka má přímou souvislost s položkou následující, což je obraz, který si Radovan Lukavský nakonec v ateliéru Oty Janečka vybral
zobrazeno: 2706x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 000 Kč