Hlava v modrém
Id: 530601
olej/sololit, rozměr 27 x 20 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, uvedeno v soupisu díla pod č. 3836.
zobrazeno: 506x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
10 000 Kč
2024,12-1,02,20,48,00
minimální příhoz 500 Kč